Blogi tutvustus

Finantsvaade on igapäevaselt fondijuhi ametit pidavate inimeste (sise)vaade finantsmaailmas toimuvale. Blogis kirjutame finantsturgudel aset leidvatest sündmustest ja vaatleme geopoliitilisi, makromajanduslikke ning demograafilisi arenguid investeeringute juhtimise valguses.

Fondijuhtide tööpäevast võtab suure osa uurimuste ja uudiste lugemine ning analüüs. Siin blogis pakume kontsentreeritud paremikku nii päevakajalistest teemadest kui ka kokkuvõtteid süvaanalüüsidest ja arvamusartikleid. Päevakajalised investeeringute juhtimisega seotud teemad leiad blogi uudiste sektsioonist. Pikemad kirjutised meie enda sulest on paigutatud analüüside sektsiooni. Sealt leiad ka teiste poolt kirjutatud ja meie arvates esiletõstmist väärivaid uurimusi ning analüüse, mis enamasti on inglise keelsed. Neile kõigile kirjutame üldjuhul eestikeelse lühikokkuvõtte. Mõned teemakäsitlused võivad esmapilgul tunduda veidi spetsiifilised, aga enamasti kirjutame ikka lihtsalt ja arusaadavalt.

Seega leiad siit nii päevakajalist kui analüütilist, nii lühemat kui pikemat lugemist ning jooksvalt olulist investeeringute juhtimise teemadel. Siit ei leia kindlasti investeerimissoovitusi, aktsiakommentaare ja muud taolist.

Head lugemist!

Kommenteerimine on suletud